Rulluisutamine | Rullest | Võistlused | Kontakt

13.10.2006
7-8.oktoobril toimusid Saksamaal, Dresdenis 6. rahvusvahelised rulliluuisutamise karikavõistlused üksiksõidus ja rühmakavades. Dresdeni karikavõistlustel osales kokku 9 rulluisuklubi Eestist ja Saksamaalt ning Rullest tuli klubide arvestuses kolmandale kohale, võites kokku 10 karikat. Meie klubi esindas 18 tüdrukut vanuses 7-13 eluaastat.

12-se grupikavaga "Kajakad" saavutasid Rullesti tüdrukud esimese koha. Kava tehniline hinne ulatus 7,7 punktini 10 punkti süsteemis. Neljase kavaga "Roomlased" saavutati I koht. Kahese kavaga "Nahkhiired" saavutati I koht ning kavaga "Draakonid" tuldi III kohale.
Üksiksõidus võisteldi erinevates taseme ja vanuse kategooriates. Koju toodi kaks II kohta (Kadri Kukk ja Ann Mäekivi) ja neli III kohta (Gerli Marmor, Eva-Lotta Lee ja Kretel Kuusk.)
11.07.2006
29.juuni - 8.juuli 2006 toimus Itaalias, Ricciones kaheksas rahvusvaheline tantsu-, rulluisu- akrobaatika, võimlemisfestival "Festival del Sole". Festival kestis kokku kümme päeva. Festivalist võttis osa 23 riiki (Eesti, Itaalia, San Marino, Saksamaa, Holland, Belgia, Sloveenia, Austria, Kanada, Tsehhi, Taani, Rootsi, Soome, Prantsusmaa, Ghana, Iisrael, Läti, Norra, Portugal, Rumeenia, Sotimaa, Šveits, Inglismaa).

Rulluisutamise võistlusel "Team Skate Trophy" osales kokku 14 võistkonda Itaaliast, Saksamaalt, Sloveeniast ja Eestist. Meie tüdrukud saavutasid kadettide klassis esimese koha. Teise koha kadettide klassis saavutasid itaallased "Sincro Roller", kes 2006 a. EM-l saavutasid juunioride kujunduisutamise kavaga teise koha.

Seenioride kujunduisutamises võitis Itaalia rühm "Precision Team Albin" (2006.a EM-i III koht) ja noorte kujundi võitjaks tuli "Sincro Roller" Itaaliast. Suurte 12-se kava võitjaks tuli klubi Georgenhausen Saksamaalt (Irma 2005 I koht). Rulluisutamise võistlus kestis kaks päeva, viimasel võistluspäeva õhtul järgnes rulluisushow, kus esinesid Euroopa- ja Maailmameistrid paarissõidus ja paaristantsus Itaaliast ja Prantsusmaalt. Show- l paluti esineda ka meie rühmal. Festivali raames toimus veel Manfred Disseri kujunduisutamise seminar treeneritele ja uisutajatele.

Võistlusi jälgis teiste seas Marco Faggioli (CEPA kohtunik), Manfred Disser (kujunduisutajate Euroopa- ja Maailmameistrite treener ), Patrick Venerucci (mitmekordne maailmameister paarissõidus) ja palju treenereid erinevatest riikidest. Mõlemat võistluspäeva filmis Itaalia televisioon ning intervjuu tehti ka meie grupiga.

19.06.2006
14. juunil toimus Estonia Talveaias Euroopa- ja Maailmameistrivõistlustel edukalt esinenud sportlaste ja treenerite pidulik autasustamine.
Eesti Olümpiakomitee president Mart Siimann õnnitles teiste sportlaste seas ka Euroopa Meistrivõistlustel esikoha saavutanud Rullesti kadette.

04.05.2006
Rullest tuli Euroopa meistriks.

Aprilli viimasel nädalavahetusel, 28. ja 29. aprillil toimusid Reusis (Hispaania) rulluisutamise Euroopa meistrivõistlused rühmakavades ja kujundrulluisutamises. Esindatud oli riiki: Belgia, Hispaania, Holland, Iisrael, Itaalia, Portugal, Prantsusmaa, Saksamaa ja Eesti. Eestist olid võistlemas 20 sportlast rulluisuklubist Rullest.

Alla 14-aastaste kadettide klassis saavutasid Rullesti tüdrukud kavaga “Nahkhiired” esikoha. Rullesti tüdrukute kava hinded ulatusid 10 punkti süsteemis 9,0-ni. Kokku osales Kadettide grupis 12 võistkonda.

Täiskasvanute klassis saavutas Rullest 4-ne kava "Ämblikud" 16 võistkonna seas viienda koha. Esikolmikusse tulid Itaalia uisutajad, neljanda koha saanud Prantsusmaale kaotati vaid 0,5 punktiga. Kuni 14-aastaste kadettide neljane kava pealkirjaga "Käsi" saavutas 12 võistkonna hulgas kuuenda koha.

Medalite arvestuses tuli Eesti üheksa riigi seas neljandaks, ettepoole jäid seekord Itaalia, Hispaania, Saksamaa.
11.04.2006
8.-9.aprillil 2006 toimus Smorumis (Taanis) rahvusvaheline üksiksõidu võistlus „Danske Bank Cup 2006“. Kokku osales võistlustel 107 sportlast 14 spordiklubist Taanist, Saksamaalt ja Eestist.
Rullesti klubi esindas 14 tüdrukut vanuses 7-13. Kokku võideti erinevates taseme- ja vanusekategooriates seitse medalit. Esimese koha saavutasid: Pauliina Ranne, Anastasija Kornikova, Egle Mikko. Teise koha saavutasid: Merlyn Padamaa, Annika Jõemägi ning kolmanda koha saavutas Kretel Kuusk.